Doprava zdarma pri nákupe nad 100 EUR

O NÁS

Ahojte. Volám sa Miška a som mamou Romanky a Filipka. Dlhodobo sa snažím podporovať lokálnu tvorbu, výrobu a k móde pristupovať s láskou a zodpovedne. Nakupujem málo a ak niečo kúpim, zaujíma ma príbeh každého kúsku. Nikdy som nesnívala sen o vlastnej značke. Zrazu ho však prežívam. 


Predstavujem vám WOOLLIPOP. 

 

Slovenskú značku zameranú na výrobu kvalitného pleteného oblečenia z čisto prírodných materiálov. Každý jeden produkt je pre vás navrhnutý mnou a vyskúšaný na mojich deťoch. Následne svoju víziu zasielam do pletiarní na Slovensku, ktoré moju ručnú tvorbu spracujú do strojovej.  

WOOLLIPOP, to je spojenie mojej lásky k pleteniu, prírodným materiálom, k jednoduchému dizajnu, k deťom. WOOL je o mne. A POP?


Keď som premýšľala nad názvom, Romanka sa ma opýtala, či by to nemohlo byť Poppy z jej obľúbenej rozprávky Trolovia. Nápad nebol zlý, ale niečo mi tam chýbalo. Jeden večer som započula tú starú pieseň Lollipop. Určite ju poznáte z rádií. A názov bol na svete :)  Popi tam síce je trošku naopak, no POP je u nás v rodine tiež veľmi obľúbený. 

 

WOOLLIPOP


Láskyplný k prírode, láskyplný k deťom.  

 

Možno ma viac spoznáte tuto:

@zivotsromi

Späť do obchodu