Doprava zdarma pri nákupe nad 100 EUR

O NÁS

Ahojte. Volám sa Miška a som mamou Romanky a Filipka. Dlhodobo sa snažím podporovať lokálnu tvorbu, výrobu a k móde pristupovať s láskou a zodpovedne. Nakupujem málo a ak niečo kúpim, zaujíma ma príbeh každého kúsku. Nikdy som nesnívala sen o vlastnej značke. Zrazu ho však prežívam. 


Predstavujem vám WOOLLIPOP. 

 

Slovenskú značku zameranú na výrobu kvalitného pleteného oblečenia z čisto prírodných materiálov. Každý jeden produkt je pre vás navrhnutý mnou a vyskúšaný na mojich deťoch. Následne svoju víziu zasielam do pletiarní na Slovensku, ktoré moju ručnú tvorbu spracujú do strojovej.  

WOOLLIPOP, to je spojenie mojej lásky k pleteniu, prírodným materiálom, k jednoduchému dizajnu, k deťom. WOOL je o mne. A POP?


Keď som premýšľala nad názvom, Romanka sa ma opýtala, či by to nemohlo byť Poppy z jej obľúbenej rozprávky Trolovia. Nápad nebol zlý, ale niečo mi tam chýbalo. Jeden večer som započula tú starú pieseň Lollipop. Určite ju poznáte z rádií. A názov bol na svete :)  Popi tam síce je trošku naopak, no POP je u nás v rodine tiež veľmi obľúbený. 

 

WOOLLIPOP


Láskyplný k prírode, láskyplný k deťom.  

 

Možno ma viac spoznáte tuto:

@zivotsromi

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie